Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-N48GR
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 10.8 кг |
| Тип управления | механічний |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Регульований термостат | до 320 °C |
| Потужність | 1700 Вт |
| Розміри | 30.5 x 57 x 43.1 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Також шукають | великі |
| Колір | сірий |
| Режими | нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Особливості | автовимкнення |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електропіч Ardesto MEO-N48GR
0.0
Всего отзывов:0
Електропіч Ardesto MEO-N48GR
[[ getCurrentDecimal('3888') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3887') ]] ₴