Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-N48GR
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 10.8 кг |
| Тип управління | механічний |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Регульований термостат | до 320 °C |
| Потужність | 1700 Вт |
| Розміри | 30.5 x 57 x 43.1 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Також шукають | великі |
| Колір | сірий |
| Режими | нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Особливості | автовимкнення |
Читати повністю
Сховати
Опис Електропіч Ardesto MEO-N48GR
Електропіч ARDESTO MEO-N48GR має потужність 1 700 Вт, що дає змогу швидко нагрівати пристрій до потрібної температури. Об’єм внутрішньої камери становить 48 л, чого достатньо для приготування різних порцій їжі.
Відгуки та питання про - Електропіч Ardesto MEO-N48GR
0.0
Всього відгуків:0
Електропіч Ardesto MEO-N48GR
[[ getCurrentDecimal('3888') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3887') ]] ₴