Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | Lybaile |
| Длина | 21 мм |
| Материал | |
| Цвет | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | не вимагається |
| Довжина (см) | 36 |
| Діаметр (см) | 8.8 |
| Діаметр | від 5 см |
Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | Lybaile |
| Длина | 21 мм |
| Материал | |
| Цвет | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | не вимагається |
| Довжина (см) | 36 |
| Діаметр (см) | 8.8 |
| Діаметр | від 5 см |