Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | не вимагається |
| Довжина (см) | 36 |
| Діаметр (см) | 8.8 |
| Діаметр | від 5 см |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | не вимагається |
| Довжина (см) | 36 |
| Діаметр (см) | 8.8 |
| Діаметр | від 5 см |