Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Форма для випікання Tefal Easybake, 30см,прямокутна, вуглецева сталь, сірий (J1740174)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Серія | Easybake |
| Форма | прямокутна |
| Призначення | універсальна |
| Об'єм | 2.5 л |
| Внутрішнє антипригарне покриття | є |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Робоча температура | -0°C - +250°C |
| Ручки | ні |
| Особливості | без кришки |
| Комплектація | одна форма |
| Розміри | 30 х 13 х 7.5 см |
| Висота борта | 7.5 см |
| Вага | 260 г |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Форма для випікання Tefal Easybake, 30см,прямокутна, вуглецева сталь, сірий (J1740174)
0.0
Всего отзывов:0
Форма для випікання Tefal Easybake, 30см,прямокутна, вуглецева сталь, сірий (J1740174)
[[ getCurrentDecimal('337') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('336') ]] ₴