Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Форма для випікання Tefal Easybake, 30см,прямокутна, вуглецева сталь, сірий (J1740174)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Серія | Easybake |
| Форма | прямокутна |
| Призначення | універсальна |
| Об'єм | 2.5 л |
| Внутрішнє антипригарне покриття | є |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Робоча температура | -0°C - +250°C |
| Ручки | ні |
| Особливості | без кришки |
| Комплектація | одна форма |
| Розміри | 30 х 13 х 7.5 см |
| Висота борта | 7.5 см |
| Вага | 260 г |
Читати повністю
Сховати
Опис Форма для випікання Tefal Easybake, 30см,прямокутна, вуглецева сталь, сірий (J1740174)
Форма зі знімними краями Tefal Easybake розроблена для повної зручності та надійності. Антипригарне покриття робить випічку простіше, ніж будь-коли, гарантуючи акуратне вилучення приготовленого та легке очищення, що ідеально підходить для повсякденного використання.Легке очищенняОчищення здійснюється без зусиль завдяки антипригарному покриттю, яке ідеально підходить для частого використання.Tefal: No1 у світі з виробництва посуду*Tefal старанно працює, щоб забезпечити ідеальні результати приготування ще одна причина вибрати Tefal!*Джерело: Euromonitor International Limited, Home and Garden, видання 2021 р., роздрібна вартість бренду RSP, дані за 2020 р.Вироблено в НімеччиніЗроблено у Німеччині на безкомпромісному рівні якості та майстерності.
Серія: Easybake Форма: прямокутна Призначення: універсальна Матеріал: вуглецева сталь Об'єм: 2.5 л Внутрішнє антипригарне покриття: є Кількість секцій для випікання: 1 Робоча температура: -0°C - +250°C Ручки: ні Особливості: без кришки Комплектація: одна форма Розміри: 30 х 13 х 7.5 см Висота борта: 7.5 см Колір: сірий Вага: 260 гВідгуки та питання про - Форма для випікання Tefal Easybake, 30см,прямокутна, вуглецева сталь, сірий (J1740174)
[[ getCurrentDecimal('337') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('336') ]] ₴