Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Газонокосарка бензинова GTM LM48-SP-V
| Производитель | |
| Вес | 31 кг |
| Количество цилиндров | |
| Количество цилиндров | |
| Объем двигателя | 149 куб. см |
| Тактность двигателя | |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Комплектация | Газонокосилка GTM LM48-SP-V<br />
Травосборник<br />
Вставка для мульчирования<br />
Набор инструментов |
| Количество колес | 4 штука |
| Рекомендуемая площадь | 800 м² |
| Максимальная ширина скашивания | 48 мм |
| Высота скашивания | 30 мм |
| Тип травосборника | |
| Тип травосборника | |
| Объем травосборника | 70 литр |
| Тип привода колес | |
| Тип привода колес | |
| Мульчирование | |
| Мульчирование | |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс|Выброс в травосборник |
| Материал деки | |
| Материал деки | |
| Регулировка высоты скашивания |
Читать полностью
Сховати
Описание Газонокосарка бензинова GTM LM48-SP-V
Самохідна бензинова газонокосарка GTM LM48-SP-V Є високоефективним рішенням для догляду за середніми за розміром газонами. Вона відрізняється сталевою косильною декою і потужним чотиритактним двигуном з об'ємом 149 куб.см, що виділяє 3.7 кВт (5 кінських сил). Завдяки цьому, апарат забезпечує надійну та довготривалу експлуатацію. Газонокосарка самохідна GTM LM48-SP-V переваги: Чудова якість конструкції; 48 см; ширина обробки газону одним проходом; Синхронна зміна висоти скошування від 30 до 80 мм для всіх коліс паралельно; Вигідне поєднання бічного викиду та збірника на 70 літрів із функцією індикації заповнення; Практична система мульчування відтятої трави; Конструкція деки з можливістю підключення шланга для швидкого очищення від залишків трави; Інтегрований утримувач для напоїв; Бензинова газонокосарка має регульовану по висоті рукоятку; Простий доступ до повітряного фільтра та колеса з кульковими підшипниками. Газонокосарка з мульчуванням оснащена заднім приводом та пристроєм зі змінною швидкістю, що дозволяє виконувати налаштування швидкості в діапазоні від 2,5 до 4,3 км/год під час роботи. Самохідна функція помітно полегшує процес стрижки, а можливість мульчування робить цю модель дуже привабливою серед любителів акуратних та доглянутих газонів. Купити самохідну газонокосарку можна на сайті через кошик.
Отзывы и вопросы о - Газонокосарка бензинова GTM LM48-SP-V
0.0
Всего отзывов:0