Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Кавомолка PRIME Technics PCG 3090 DX
| Производитель | |
| Вес | 1.12 кг |
| Колір | сірий |
| Габарити | 21.5 х 12 х 12 см |
| Також шукають | потужні |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 90 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | знімна захисна кришка |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Функції | подрібнення трав |
| Особливості | підходить для подрібнення спецій, круп, кавових зерен |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка PRIME Technics PCG 3090 DX
0.0
Всего отзывов:0
Кавомолка PRIME Technics PCG 3090 DX
[[ getCurrentDecimal('1643') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1628') ]] ₴