Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Кавомолка PRIME Technics PCG 3090 DX
| Виробник | |
| Вага | 1.12 кг |
| Колір | сірий |
| Габарити | 21.5 х 12 х 12 см |
| Також шукають | потужні |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 90 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | знімна захисна кришка |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Функції | подрібнення трав |
| Особливості | підходить для подрібнення спецій, круп, кавових зерен |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка PRIME Technics PCG 3090 DX
Натуральну каву приготувати нескладно, маючи під рукою кавомолку PRIME Technics PCG 3090 DX. Засипавши до 90 грамів кавових зерен у спеціальну ємність, ви отримаєте мелену каву за кілька секунд! Зручність використання кавомолки ви можете гідно оцінити, з огляду на блокування пристрою за відкритої кришки, фіксацію кришки під час роботи кавомолки та надійний сталевий корпус. За високої потужності 300 Вт, кавові зерна будуть розмелені миттєво!
Тип: ножові (роторні) Місткість: 90 г Тип управління: механічний Потужність: 300 Вт Матеріал корпуса: нержавіюча сталь Матеріал ножа: нержавіюча сталь Оснащення: автоблокування Оснащення: знімна захисна кришка Регулювання ступеня помелу: 1 Функції: подрібнення горіхів Функції: подрібнення зеленої кави Функції: подрібнення зернових Функції: подрібнення круп Функції: подрібнення спецій Функції: подрібнення трав Особливості: блокувальний механізм Особливості: підходить для подрібнення спецій, круп, кавових зерен Колір: сірий Габарити: 21.5 х 12 х 12 см Вага: 1.12 кгВідгуки та питання про - Кавомолка PRIME Technics PCG 3090 DX
0.0
Всього відгуків:0
Кавомолка PRIME Technics PCG 3090 DX
[[ getCurrentDecimal('1643') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1628') ]] ₴