Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Хлібопічка Gorenje BM1350W
| Производитель | |
| Вес | 7.2 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | |
| Выбор цвета корочки | |
| Потужність | 850 Вт |
| Максимальна вага випічки | 1350 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Варіанти кольору скоринки | темна |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Програми | швидка випічка |
| Габарити | 31.9 х 26.8 х 42.8 см |
| Колір | білий |
| Підтримка температури | так |
| Збереження програми при перебої електроенергії | так |
| Особливості | функція підтримки тепла |
| Комплектація | хлібопічка |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Хлібопічка Gorenje BM1350W
0.0
Всего отзывов:0