Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Хлібопічка Gorenje BM1350W
| Виробник | |
| Вага | 7.2 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | |
| Вибір кольору скориночки | |
| Потужність | 850 Вт |
| Максимальна вага випічки | 1350 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Варіанти кольору скоринки | темна |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Програми | швидка випічка |
| Габарити | 31.9 х 26.8 х 42.8 см |
| Колір | білий |
| Підтримка температури | так |
| Збереження програми при перебої електроенергії | так |
| Особливості | функція підтримки тепла |
| Комплектація | хлібопічка |
Читати повністю
Сховати
Опис Хлібопічка Gorenje BM1350W
Gorenje BM1350W — це сучасна хлібопічка з потужністю 750 Вт і 14 програмами для випікання різних видів хліба. Максимальна вага випікання досягає 1,35 кг, що робить її ідеальною для великих родин. Прямокутна форма чаші забезпечує рівномірний розподіл тепла, а білий пластиковий корпус легко очищується. Пристрій простий у використанні й надійний для щоденного приготування хлібобулочних виробів удома.
Антипригарне покриття
Тефлонове антипригарне покриття забезпечить вам смачні результати без зайвого клопоту. Ємність також можна знімати для миття та догляду.
Цифровий дисплей
Дисплей на пристрої забезпечить додаткову зручність користування. Слідкуйте за часом і статусом приладу.
14 програм
Хлібопіч оснащена 14 різними програмами на будь-який випадок життя, включно з приготуванням тіста, йогурту, джему та кондитерських виробів.
Потужність: 850 Вт Максимальна вага випічки: 1350 г Вибір розміру хліба: так Вибір кольору скориночки: так Варіанти кольору скоринки: світла Варіанти кольору скоринки: середня Варіанти кольору скоринки: темна Форма для випічки хліба: прямокутна Програми: безглютенова випічка Програми: житній хліб Програми: пшеничний хліб Програми: солодка випічка Програми: французький хліб Програми: цільнозерновий Програми: швидка випічка Підтримка температури: так Збереження програми при перебої електроенергії: так Дисплей: так Матеріал корпусу: пластик Особливості: автоматичне відключення Особливості: заміс тіста Особливості: збереження програми випічки при знеструмленні приладу Особливості: звуковий сигнал Особливості: знімна ємність з тефлоновим покриттям Особливості: нековзкі ніжки Особливості: підрум'янення скоринки Особливості: функція підтримки тепла Комплектація: інструкція Комплектація: вимірювальна ємність Комплектація: гарантійний талон Комплектація: гачок Комплектація: мірна ложка Комплектація: хлібопічка Габарити: 31.9 х 26.8 х 42.8 см Вага: 7.2 кг Колір: білийВідгуки та питання про - Хлібопічка Gorenje BM1350W
0.0
Всього відгуків:0