Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | кежуал |
| Застежка | Пуговицы |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | інше |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Тканина | Бавовна |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 68см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина по спинці, см | 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44см |
Читать полностью
Сховати
Описание Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
Класична сорочка з контрастними вставками у комплекті з майкою — стильний та сучасний набір, який поєднує елегантність і комфорт. Сорочка виконана у широкому прямому крої, що забезпечує вільну посадку та створює легкий, невимушений силует. Напівпрозора тканина додає образу легкості та робить модель особливо актуальною для стильних багатошарових поєднань.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0