Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | кежуал |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Синій |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | інше |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Тканина | Бавовна |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 68см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина по спинці, см | 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44см |
Читати повністю
Сховати
Опис Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
Класична сорочка з контрастними вставками у комплекті з майкою — стильний та сучасний набір, який поєднує елегантність і комфорт. Сорочка виконана у широкому прямому крої, що забезпечує вільну посадку та створює легкий, невимушений силует. Напівпрозора тканина додає образу легкості та робить модель особливо актуальною для стильних багатошарових поєднань.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0