Маркетплейс твоей Страны![]()
Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003887284
Характеристики Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | з коміром |
| Тканина | Костюмна тканина |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Жакет |
| Довжина переду виробу, см | 76см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56см |
| Довжина рукава від горловини, см | 79см |
| Ширина по талії/поясу, см | 50см |
Читать полностью
Сховати
Описание Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах — стильна інтерпретація базової моделі з сучасним акцентом. Прямий крій формує елегантний силует і комфортно сідає по фігурі, зберігаючи стриманість і універсальність. Жакет застібається на два ґудзики та доповнений відкладним комірцем, що підкреслює його класичний характер.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1980') ]] ₴