Маркетплейс твоєї Країни![]()
Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003887284
Характеристики Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | з коміром |
| Тканина | Костюмна тканина |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Жакет |
| Довжина переду виробу, см | 76см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56см |
| Довжина рукава від горловини, см | 79см |
| Ширина по талії/поясу, см | 50см |
Читати повністю
Сховати
Опис Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах — стильна інтерпретація базової моделі з сучасним акцентом. Прямий крій формує елегантний силует і комфортно сідає по фігурі, зберігаючи стриманість і універсальність. Жакет застібається на два ґудзики та доповнений відкладним комірцем, що підкреслює його класичний характер.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1980') ]] ₴