Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Колонки 2.0 Genius SP-HF180, Pine Wood, 6 Вт (2 x 3 Вт), 3.5 мм, МДФ, живлення від USB, керування ззаду
| Производитель | GENIUS |
| Материал корпуса | МДФ |
| Тип | компактні |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Габарити колонки | 7.5 x 15 x 10 см |
| Живлення | від USB |
| Пульт | немає |
| Інтерфейси | mini-jack 3.5 мм |
| FM тюнер | немає |
| Bluetooth | немає |
| Колір | Pine Wood |
| Підсвічування | немає |
| Вага, кг | 0.7 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Колонки 2.0 Genius SP-HF180, Pine Wood, 6 Вт (2 x 3 Вт), 3.5 мм, МДФ, живлення від USB, керування ззаду
0.0
Всего отзывов:0
Колонки 2.0 Genius SP-HF180, Pine Wood, 6 Вт (2 x 3 Вт), 3.5 мм, МДФ, живлення від USB, керування ззаду
[[ getCurrentDecimal('557') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('557') ]] ₴
