Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Колонки 2.0 Genius SP-HF180, Pine Wood, 6 Вт (2 x 3 Вт), 3.5 мм, МДФ, живлення від USB, керування ззаду
| Виробник | GENIUS |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Тип | компактні |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Габарити колонки | 7.5 x 15 x 10 см |
| Живлення | від USB |
| Пульт | немає |
| Інтерфейси | mini-jack 3.5 мм |
| FM тюнер | немає |
| Bluetooth | немає |
| Колір | Pine Wood |
| Підсвічування | немає |
| Вага, кг | 0.7 |
Читати повністю
Сховати
Опис Колонки 2.0 Genius SP-HF180, Pine Wood, 6 Вт (2 x 3 Вт), 3.5 мм, МДФ, живлення від USB, керування ззаду
ВІДМІННИЙ ВИРОБНИК У БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ Простий дизайн, компактний, але елегантний і стильний. ДЕРЕВ'ЯНИЙ КОРПУС ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ЗВУКУ Корпус з високощільного дерева для природного і якісного звуку. ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ USB-підключення і відтворення будь-якого пристрою зі стандартним 3,5-мм роз'ємом. ТРИ КОЛЬОРИ НА ВИБІР Деревина, чорний колір, соснова деревина Тип: компактні Аудіосистема: 2.0 Потужність динаміків: 2 x 3 Вт Потужність сабвуфера: без сабвуфера Матеріал корпусу: МДФ Габарити колонки: 7.5 x 15 x 10 см Живлення: від USB Пульт: немає Інтерфейси: mini-jack 3.5 мм FM тюнер: немає Bluetooth: немає Колір: Pine Wood Підсвічування: немає Вага, кг: 0.7
Відгуки та питання про - Колонки 2.0 Genius SP-HF180, Pine Wood, 6 Вт (2 x 3 Вт), 3.5 мм, МДФ, живлення від USB, керування ззаду
0.0
Всього відгуків:0
Колонки 2.0 Genius SP-HF180, Pine Wood, 6 Вт (2 x 3 Вт), 3.5 мм, МДФ, живлення від USB, керування ззаду
[[ getCurrentDecimal('557') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('557') ]] ₴
