Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
| Производитель | |
| Материал корпуса | МДФ |
| Тип | стаціонарні |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Габарити колонки | 12 x 23.5 x 19.5 см |
| Живлення | від мережі 220V |
| Пульт | немає |
| FM тюнер | немає |
| Bluetooth | немає |
| Колір | Black |
| Підсвічування | немає |
| Вага, кг | 3 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
0.0
Всего отзывов:0
Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
[[ getCurrentDecimal('2422') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2422') ]] ₴
