Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
| Виробник | |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Тип | стаціонарні |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Габарити колонки | 12 x 23.5 x 19.5 см |
| Живлення | від мережі 220V |
| Пульт | немає |
| FM тюнер | немає |
| Bluetooth | немає |
| Колір | Black |
| Підсвічування | немає |
| Вага, кг | 3 |
Читати повністю
Сховати
Опис Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
Акустична система (АС) REAL-EL S-250 призначена для відтворення музики, озвучування ігор, фільмів та інших аудіо. Ця акустична система може бути підключена до різних джерел сигналу, таких як CD/DVD-програвачі, телевізори, телефони, ПК тощо, без необхідності використання додаткового підсилювача потужності. Особливості ● Завдяки компактному розміру, акустична система легко впишеться в будь-який інтер'єр та робочий простір. ● REAL-EL S-250 пропонує поліпшену систему звучання, яка може допомогти покращити якість звуку та надати більше деталей та глибини аудіо. ● Акустична система сумісна з ноутбуками, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку, що дозволяє вам насолоджуватися якісним звуком з різних пристроїв. Тип: стаціонарні Аудіосистема: 2.0 Потужність динаміків: 2 x 10 Вт Потужність сабвуфера: без сабвуфера Матеріал корпусу: МДФ Габарити колонки: 12 x 23.5 x 19.5 см Живлення: від мережі 220V Пульт: немає FM тюнер: немає Bluetooth: немає Колір: Black Підсвічування: немає Вага, кг: 3
Відгуки та питання про - Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
0.0
Всього відгуків:0
Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
[[ getCurrentDecimal('2422') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2422') ]] ₴
