Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Колонки 2.1 REAL-EL M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт, сабвуфер 30 Вт, МДФ, Bluetooth, FM-тюнер, USB/SD, дисплей, живлення від мережі 220V, керування спереду + пульт ДК
| Производитель | |
| Материал корпуса | МДФ Пластик |
| Тип | стаціонарні |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Потужність динаміків | 2 x 12.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | 30 Вт |
| Габарити колонки | 10.4 x 18 x 9.2 см |
| Габарити сабвуфера | 16.5 x 32.5 x 28.2 см |
| Живлення | від мережі 220V |
| Пульт | бездротовий |
| FM тюнер | є |
| Bluetooth | є |
| Колір | Black |
| Підсвічування | немає |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Колонки 2.1 REAL-EL M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт, сабвуфер 30 Вт, МДФ, Bluetooth, FM-тюнер, USB/SD, дисплей, живлення від мережі 220V, керування спереду + пульт ДК
0.0
Всего отзывов:0
Колонки 2.1 REAL-EL M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт, сабвуфер 30 Вт, МДФ, Bluetooth, FM-тюнер, USB/SD, дисплей, живлення від мережі 220V, керування спереду + пульт ДК
[[ getCurrentDecimal('5040') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5040') ]] ₴
