Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Колонки 2.1 REAL-EL M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт, сабвуфер 30 Вт, МДФ, Bluetooth, FM-тюнер, USB/SD, дисплей, живлення від мережі 220V, керування спереду + пульт ДК
| Виробник | |
| Матеріал корпусу | МДФ Пластик |
| Тип | стаціонарні |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Потужність динаміків | 2 x 12.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | 30 Вт |
| Габарити колонки | 10.4 x 18 x 9.2 см |
| Габарити сабвуфера | 16.5 x 32.5 x 28.2 см |
| Живлення | від мережі 220V |
| Пульт | бездротовий |
| FM тюнер | є |
| Bluetooth | є |
| Колір | Black |
| Підсвічування | немає |
Читати повністю
Сховати
Опис Колонки 2.1 REAL-EL M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт, сабвуфер 30 Вт, МДФ, Bluetooth, FM-тюнер, USB/SD, дисплей, живлення від мережі 220V, керування спереду + пульт ДК
REAL-EL M-555 — це потужна, універсальна та зручна 2.1-канальна акустична система, спеціально розроблена для відтворення музики та надання виняткового звукового супроводу під час перегляду фільмів, геймінгу, вечірок та інших подій. Особливості REAL-EL M-555 ● Потужний сабвуфер забезпечує глибокі низькі частоти, які сподобаються любителям якісного звуку. ● Система сумісна з різними джерелами звуку, що дає змогу насолоджуватися улюбленою музикою з будь-якого пристрою. ● Бездротова передача сигналу через Bluetooth дає змогу транслювати звук із сумісних пристроїв. Крім того, система оснащена програвачем, який підтримує відтворення з USB-флешки та SD-карти. ● Вбудоване FM-радіо, годинник і таймер вимкнення доповнюють функціонал системи. ● Два комутованих входи дають змогу легко перемикати між під’єднаними пристроями, такими як комп’ютер (PC) та інші джерела (AUX). ● Система комплектується пультом дистанційного керування, що забезпечує зручність регулювання функціями з відстані. ● Можливість настінного кріплення сателітів робить систему гнучкішою в розташуванні та дає змогу розмістити її таким способом, щоб забезпечити найкраще звучання в приміщенні. ● Елегантний дерев’яний корпус (виготовлений з MDF) сабвуфера та сателітів не лише додає естетики, а й гарантує чисте та глибоке звучання. Колонки REAL-EL M-555 відповідають сучасним тенденціям у галузі домашніх мультимедійних систем. З їхнім звуковим супроводом, елегантним дизайном і різноманітними функціями, вони створюють затишний кінотеатр у власному домі, де можна насолоджуватися високоякісним звуком і прекрасними візуальними враженнями завдяки сучасному підсвічуванню, не виходячи за межі своїх стін. Тип: стаціонарні Аудіосистема: 2.1 Потужність динаміків: 2 x 12.5 Вт Потужність сабвуфера: 30 Вт Матеріал корпусу: МДФ, пластик Габарити колонки: 10.4 x 18 x 9.2 см Габарити сабвуфера: 16.5 x 32.5 x 28.2 см Живлення: від мережі 220V Пульт: бездротовий FM тюнер: є Bluetooth: є Колір: Black Підсвічування: немає
Відгуки та питання про - Колонки 2.1 REAL-EL M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт, сабвуфер 30 Вт, МДФ, Bluetooth, FM-тюнер, USB/SD, дисплей, живлення від мережі 220V, керування спереду + пульт ДК
0.0
Всього відгуків:0
Колонки 2.1 REAL-EL M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт, сабвуфер 30 Вт, МДФ, Bluetooth, FM-тюнер, USB/SD, дисплей, живлення від мережі 220V, керування спереду + пульт ДК
[[ getCurrentDecimal('5012') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5012') ]] ₴
