Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Комутатор мережевий Netis P110GH
| Производитель | NETIS |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 11 |
| Порти | SFP |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт |
| Комутаційна здатність | 7.6 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість LAN портів | 10 |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Netis P110GH
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Netis P110GH
[[ getCurrentDecimal('2170') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2158') ]] ₴