Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий Netis P110GH
| Виробник | NETIS |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 11 |
| Порти | SFP |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт |
| Комутаційна здатність | 7.6 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість LAN портів | 10 |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Netis P110GH
Комутатор мережевий Netis P110GH — це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та надійність в облаштуванні мережі. Цей некерований комутатор розроблений для простоти в експлуатації та забезпечує високу швидкість передачі даних. Завдяки своєму форм-фактору, він легко вписується у будь-який інтер'єр та може бути розміщений як на столі, так і на стіні.Пристрій оснащений 11 портами, з яких 10 є LAN портами, а 8 підтримують функцію PoE+ з загальною потужністю до 120 Вт. Це дозволяє підключати й живити різноманітні мережеві пристрої, такі як IP-камери, точки доступу й VoIP телефони, без додаткових кабелів живлення. Така функціональність спрощує інсталяцію у складних умовах та зменшує витрати на додаткове обладнання.Netis P110GH може обробляти до 8192 MAC-адрес, що гарантує стабільну роботу в умовах великої кількості підключень. Це робить його незамінним у великих офісах або компаніях, які потребують безперебійного мережевого з'єднання.Цей комутатор є простим у використанні, не вимагає складної конфігурації та відзначається високою ефективністю. Завдяки своїм характеристикам Netis P110GH дарує користувачам можливість насолоджуватися стабільною та швидкою мережею, мінімізуючи технічні проблеми й максимізуючи продуктивність. Тип: некерований Форм-фактор: настільний/настінний Кількість портів: 11 Порти: 2 x PoE 1000/Base-T Порти: 8 x PoE 100/Base-T Порти: SFP Вимоги PoE: PoE 120 Вт Комутаційна здатність: 7.6 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 8192 адрес Jumbo-фрейм: 2048 байт Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af/at, Power over Ethernet Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Кількість вентиляторів: без вентилятора Ширина: 190 мм Глибина: 140 мм Висота: 43 мм Вага: 0.8 кг Кількість LAN портів: 10 Кількість 1000FX портів: 1хSFP Кількість PoE+ портів: 8xPoE
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Netis P110GH
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Netis P110GH
[[ getCurrentDecimal('2170') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2158') ]] ₴