Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Кронштейн Brateck KL22-22F
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Відстань до стіни | 19 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Brateck KL22-22F
0.0
Всего отзывов:0