Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кронштейн Brateck KL22-22F
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Відстань до стіни | 19 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Brateck KL22-22F
Кронштейн BRATECK KL22-22FНастінне кріплення Brateck дозволяє закріпити на стіні LCD панель діагоналлю 23 "- 42", вагою до 35 кг. Відступ від стіни: 19.5 мм.Brateck високоміцне виріб, завдяки сучасній технології виробництва з додатковим ущільненням матеріалу і, відповідно, зміцненням вироби і збільшенням його стійкості до навантажень.Особливості BRATECK KL22-22F: легкість регулювання під різний формат екрану телевізорів. Висока стійкість до механічних навантажень. Елегантний і вишуканий дизайн. Компактні розміри кріплення. Простота установки настінного кріплення. Максимальне навантаження: до 35 кг. Бренд Brateck отримав всесвітнє визнання завдяки рішенням в області проектування і виробництва кронштейнів, стійок і кріпильних систем для телевізорів, проекторів і акустичних систем.
Призначення: для монітора Призначення: для телевізора Тип: фіксований Варіанти встановлення: на стіну Кількість ступенів свободи: 0 Мінімальна підтримувана діагональ: 23" Максимальна підтримувана діагональ: 42" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 23.6" Підтримувана діагональ: 23.8" Підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 25" Підтримувана діагональ: 26" Підтримувана діагональ: 27" Підтримувана діагональ: 28" Підтримувана діагональ: 28.5" Підтримувана діагональ: 29" Підтримувана діагональ: 30" Підтримувана діагональ: 31.5" Підтримувана діагональ: 32" Підтримувана діагональ: 34" Підтримувана діагональ: 35" Підтримувана діагональ: 37" Підтримувана діагональ: 38.5" Підтримувана діагональ: 39" Підтримувана діагональ: 39.5" Підтримувана діагональ: 40" Підтримувана діагональ: 40.5" Підтримувана діагональ: 42" VESA: 50 x 50 VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 75 VESA: 100 x 100 VESA: 150 x 100 VESA: 200 x 100 VESA: 200 x 200 Максимальне навантаження: 35 кг Відстань до стіни: 19 мм Матеріал: метал Кількість встановлюваних екранів: 1 Колір: чорний