Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Кронштейн CT-WPLB-T711 Charmount
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| VESA | 400 x 400 |
| Відстань до стіни | 105 - 460 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 485 x 230 x 105 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн CT-WPLB-T711 Charmount
0.0
Всего отзывов:0
Кронштейн CT-WPLB-T711 Charmount
[[ getCurrentDecimal('884') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('779') ]] ₴