Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кронштейн CT-WPLB-T711 Charmount
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| VESA | 400 x 400 |
| Відстань до стіни | 105 - 460 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 485 x 230 x 105 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн CT-WPLB-T711 Charmount
Компанія Charm-tech під брендом CHARMOUNT спеціалізується на виробництві повної лінійки настінних і стельових кріплень для LED/LCD/плазмових телевізорів, кронштейнів для проекторів.
Великий асортимент кріплень CHARMOUNT налічує понад 800 моделей, щоб задовольнити широкий спектр телевізорів і проекторів для вирішення будь-яких завдань клієнтів. Усі кріплення CHARMOUNT сертифіковані згідно зі стандартами ISO9001:2000.
Кронштейн CHARMOUNT CT-WPLB-T711 — кріплення для 26"- 55" дюймового екрана телевізора. Має гарне та просте монтажне регулювання, що забезпечує легкий монтаж, і жорстку фіксацію проектора на кронштейні.
Кронштейн CHARMOUNT дасть змогу надійно закріпити ваш телевізор. Він розроблений з урахуванням безпеки, максимальної функціональності, а також має естетичний зовнішній вигляд і легкий в установленні. Макс навантаження на вагу до 35 кг.
Відгуки та питання про - Кронштейн CT-WPLB-T711 Charmount
[[ getCurrentDecimal('884') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('779') ]] ₴