Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Угол наклона | 5 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80" |
| Підтримувана діагональ | 80" |
| VESA | 600 x 400 |
| Кут обертання | +60°~-60° |
| Відстань до стіни | 58 мм - 402 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | монтажний набір |