Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Кут нахилу | 5 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80" |
| Підтримувана діагональ | 80" |
| VESA | 600 x 400 |
| Кут обертання | +60°~-60° |
| Відстань до стіни | 58 мм - 402 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | монтажний набір |