Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Кронштейн Kivi Motion-223
| Производитель | |
| Угол поворота | 90 град. |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Угол наклона | 3 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Тип | поворотно-похилий |
| Підтримувана діагональ | 43" |
| VESA | 200 x 200 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Відстань до стіни | 56 - 378 мм |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Kivi Motion-223
0.0
Всего отзывов:0