Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кронштейн Kivi Motion-223
| Виробник | |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | 3 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Тип | поворотно-похилий |
| Підтримувана діагональ | 43" |
| VESA | 200 x 200 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Відстань до стіни | 56 - 378 мм |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Kivi Motion-223
Надійне настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймівКронштейн KIVI Motion-223 гарантує вам не лише безпечне кріплення, а й стильний вигляд вашого телевізора. Міцні деталі кріплення витримують інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів і вагою до 30 кілограмів. Гнучкість та витонченістьВаш інтер’єр залишиться лаконічним і витонченим, попри ретельно та надійно закріплений телевізор. Перегляд контенту стане значно більш приємним та комфортним завдяки конструкції з вільним нахилом. Поворотний механізм забезпечує максимальну гнучкість огляду, а також комфортний доступ до підключення різноманітних роз'ємів.Легкий монтажЯкщо ви переймаєтеся тим, що монтувати настінне кріплення для телевізора дуже важко, то KIVI Motion-223 саме для вас. Кронштейн має надзвичайно зрозумілу конструкцію, яку легко та просто змонтувати самотужки. Вам також допоможе докладна інструкція з монтажу, яка є у комплекті кожного кріплення, а зручний фіксатор для кабелів довершить процес.Безумовна безпекаКронштейни для телевізорів KIVI Motion-223 пройшли суворі перевірки на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL / TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, які перевіряли навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кронштейни проходять тест температурою та бризками солоної води, а також перевірку міцності пакування. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт!
Призначення: для телевізора Тип: поворотно-похилий Варіанти встановлення: на стіну Кількість ступенів свободи: 4 Мінімальна підтримувана діагональ: 23" Максимальна підтримувана діагональ: 43" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 23.6" Підтримувана діагональ: 23.8" Підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 25" Підтримувана діагональ: 26" Підтримувана діагональ: 27" Підтримувана діагональ: 28" Підтримувана діагональ: 28.5" Підтримувана діагональ: 29" Підтримувана діагональ: 30" Підтримувана діагональ: 31.5" Підтримувана діагональ: 32" Підтримувана діагональ: 34" Підтримувана діагональ: 35" Підтримувана діагональ: 37" Підтримувана діагональ: 38.5" Підтримувана діагональ: 39" Підтримувана діагональ: 39.5" Підтримувана діагональ: 40" Підтримувана діагональ: 40.5" Підтримувана діагональ: 42" Підтримувана діагональ: 42.5" Підтримувана діагональ: 43" VESA: 100 x 150 VESA: 100 x 200 VESA: 150 x 150 VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 100 VESA: 150 x 100 VESA: 200 x 100 VESA: 200 x 200 Максимальне навантаження: 30 кг Кут нахилу: 3° ~ -10° Кут повороту: 90° ~ -90° Відстань до стіни: 56 - 378 мм Кількість встановлюваних екранів: 1 Комплектація: кронштейн, інструкція, монтажний комплект Колір: чорний