Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Кухонний комбайн Ardesto KSTM-8040
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 4.2 кг |
| Количество скоростей | 6 |
| Об'єм основної чаші | 4 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Також шукають | недорогі |
| Режими | імпульсний режим |
| Особливості | планетарний рух насадок |
| Тип | кухонна машина |
| Колір | білий |
| Об'єм чаші блендера | відсутня |
| Габарити | 36 х 30 х 21 см |
| Насадки | крюк для тіста |
| Функції | міксер |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кухонний комбайн Ardesto KSTM-8040
0.0
Всего отзывов:0
Кухонний комбайн Ardesto KSTM-8040
[[ getCurrentDecimal('3865') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3828') ]] ₴