Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Кухонний комбайн Ardesto KSTM-8040
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 4.2 кг |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Об'єм основної чаші | 4 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Також шукають | недорогі |
| Режими | імпульсний режим |
| Особливості | планетарний рух насадок |
| Тип | кухонна машина |
| Колір | білий |
| Об'єм чаші блендера | відсутня |
| Габарити | 36 х 30 х 21 см |
| Насадки | крюк для тіста |
| Функції | міксер |
Читати повністю
Сховати
Опис Кухонний комбайн Ardesto KSTM-8040
Ергономічний та зручний
Міксер виконано у ергономічному корпусі з міцного пластику та доповнено хромованими елементами. Чаша на чотири літри вироблена з нержавіючої сталі, а насадки – як з пластику, так і з металу. Вінчик та А-подібна насадка призначені для збивання крему та інших інгредієнтів з рідкою консистенцією, а гачок для замісу тіста. Прозора знімна кришка захищає від бризок, а для вилучення насадок є спеціальна клавіша. Двигун з потужністю 800 Вт захищено від перегріву, передбачено шість режимів швидкості, а також режим Pulse. Для керування використовується зручний важіль, а для стійкого встановлення є ніжки-присоски.
Відгуки та питання про - Кухонний комбайн Ardesto KSTM-8040
0.0
Всього відгуків:0
Кухонний комбайн Ardesto KSTM-8040
[[ getCurrentDecimal('3865') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3828') ]] ₴