Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Машинка для стрижки Remington HC5100
| Производитель | |
| Материал лезвий | |
| Вага | 293 г |
| Вага в упаковці | 442 г |
| Живлення | від мережі |
| Довжина стрижки | 1 - 23 мм |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип управління | повзункове |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | щітка для очищення |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити | 18.2 х 4.8 х 4.9 см |
| Габарити в упаковці | 23.7 х 7.8 х 14.7 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Машинка для стрижки Remington HC5100
0.0
Всего отзывов:0
Машинка для стрижки Remington HC5100
[[ getCurrentDecimal('1612') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1612') ]] ₴