Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Машинка для стрижки Remington HC5100
| Виробник | |
| Матеріал лез | |
| Вага | 293 г |
| Вага в упаковці | 442 г |
| Живлення | від мережі |
| Довжина стрижки | 1 - 23 мм |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип управління | повзункове |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | щітка для очищення |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити | 18.2 х 4.8 х 4.9 см |
| Габарити в упаковці | 23.7 х 7.8 х 14.7 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Remington HC5100
Нова машинка для стрижки Remington HC 5100 My Groom – це вдале поєднання ціни та відмінної якості. Дана машинка для стрижки має все, що потрібно для домашнього використання і навіть більше.
Машинка оснащена потужним двигуном Pro Power, який забезпечить швидку, легку і ефективну стрижку.
Також, машинка Remington HC 5100 My Groom має самозаточуємі леза з нержавіючої сталі, що означає, що машинка прослужить вам довго, а якість стрижки буде залишатися такою ж, як і в перший раз ще довгі роки.
Хочете кардинально змінити зачіску або підрівняти вже наявну? В комплект входить регульований гребінь, який подарує вам комфортну стрижку будь-якої довжини.
12 налаштувань довжини, від 1 до 23 см, дасть можливість створити бажану стрижку з оптимальною для вас довжиною.
Машинка проводова, що гарантує надійну роботу. А для більшої зручності шнур від'єднується.
Живлення: від мережі Довжина стрижки: 1 - 23 мм Тип встановлення довжини: телескопічні насадки Тип управління: повзункове Ширина ножа: 45 мм Тип мотора: роторний Матеріал лез: сталь Додатково: знімний шнур живлення для зручності зберігання Додатково: мотор pro power - 2 x ефективніше стрижка Додатково: пляшечка з олією Додатково: самозагострювальні леза з нержавіючої сталі Додатково: щітка для очищення Комплектація: інструкція Комплектація: зарядний пристрій Комплектація: мастило для змазування Комплектація: насадка-гребінь Комплектація: щіточка для чищення Габарити: 18.2 х 4.8 х 4.9 см Габарити в упаковці: 23.7 х 7.8 х 14.7 см Вага: 293 г Вага в упаковці: 442 г Колір: червоний Колір: чорнийВідгуки та питання про - Машинка для стрижки Remington HC5100
[[ getCurrentDecimal('1612') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1612') ]] ₴