Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Материнська плата ASRock B650M-H/M.2+
| Производитель | |
| Назначение | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Максимальный объем оперативной памяти | 96 гигабайт |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | AM5, support for: AMD Ryzen 7000/ Ryzen 8000 Series Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin) |
| Тип BIOS | 256 Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 226 |
| Ширина, мм | 244 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Материнська плата ASRock B650M-H/M.2+
0.0
Всего отзывов:0
Материнська плата ASRock B650M-H/M.2+
[[ getCurrentDecimal('5553') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5553') ]] ₴