Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASRock B650M-H/M.2+
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | AM5, support for: AMD Ryzen 7000/ Ryzen 8000 Series Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin) |
| Тип BIOS | 256 Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 226 |
| Ширина, мм | 244 |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASRock B650M-H/M.2+
сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 96 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 6400 MHz, швидкість LAN - 1 Гбіт/с, внутрішні - 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX Призначення: звичайна Сокет: AM5 Підтримка процесорів: AM5, support for: AMD Ryzen 7000/ Ryzen 8000 Series Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 2 x PCI-E 4.0 x1 (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B650 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 96 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 6400 MHz Підтримка двоканального режиму: так Аудіоконтролер: Realtek ALC897 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek RTL8111H Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 1 x DisplayPort 1.4 Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Зовнішні порти: 2 x Antenna Mounting Points Зовнішні порти: 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x CPU Fan connector Інші коннектори: 1 x Front panel audio connector Інші коннектори: 1 x Power LED and Speaker Header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin) Тип BIOS: 256 Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 226 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт
Відгуки та питання про - Материнська плата ASRock B650M-H/M.2+
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASRock B650M-H/M.2+
[[ getCurrentDecimal('5553') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5553') ]] ₴