Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Медіаплеєр iNeXT TV5 MEGOGO BOX 2 (MEGOGO BOX 2)
| Производитель | |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Тип | стаціонарний |
| Кількість ядер | 4 |
| Тактова частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 16GB |
| Операційна система | Android 10 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Процесор | Allwinner H313 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Підтримка відео форматів | XVID |
| Підтримка форматів зображень | TIFF |
| Підтримка звукових форматів | WMA |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN) |
| Вбудований кардрідер | micro SD/TF |
| Бездротові підключення | Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n |
| Додаткові функції | YouTube |
| Пульт ДУ | так |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 500 г |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Медіаплеєр iNeXT TV5 MEGOGO BOX 2 (MEGOGO BOX 2)
0.0
Всего отзывов:0
Медіаплеєр iNeXT TV5 MEGOGO BOX 2 (MEGOGO BOX 2)
[[ getCurrentDecimal('2088') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2088') ]] ₴