Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Медіаплеєр iNeXT TV5 MEGOGO BOX 2 (MEGOGO BOX 2)
| Виробник | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Тип | стаціонарний |
| Кількість ядер | 4 |
| Тактова частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 16GB |
| Операційна система | Android 10 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Процесор | Allwinner H313 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Підтримка відео форматів | XVID |
| Підтримка форматів зображень | TIFF |
| Підтримка звукових форматів | WMA |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN) |
| Вбудований кардрідер | micro SD/TF |
| Бездротові підключення | Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n |
| Додаткові функції | YouTube |
| Пульт ДУ | так |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 500 г |
Читати повністю
Сховати
Опис Медіаплеєр iNeXT TV5 MEGOGO BOX 2 (MEGOGO BOX 2)
Тип - стаціонарний, об'єм встановленої оперативної пам'яті - 2GB DDR3, операційна система - Android 10, роздільна здатність відео - Ultra HD 4K (3840x2160), підтримувані інтерфейси - RJ45 (LAN), HDMI, AV, 2 х USB 2.0, Optical Audio, вбудований кардрідер - micro SD/TF, бездротові підключення - Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n, додаткові функції - YouTube, пульт ДУ - так Тип: стаціонарний Процесор: Allwinner H313 Графічний процесор: ARM Mali-G31 MP2 Кількість ядер: 4 Тактова частота процесора: 1600 МГц Об'єм встановленої оперативної пам'яті: 2GB DDR3 FLASH-пам'ять: 16GB Операційна система: Android 10 Роздільна здатність відео: Ultra HD 4K (3840x2160) Підтримка відео форматів: ASF Підтримка відео форматів: AVI Підтримка відео форматів: AVS Підтримка відео форматів: DAT Підтримка відео форматів: DivX Підтримка відео форматів: FLV Підтримка відео форматів: H.264 Підтримка відео форматів: H.265 Підтримка відео форматів: ISO Підтримка відео форматів: MKV Підтримка відео форматів: MOV Підтримка відео форматів: MP4 Підтримка відео форматів: MPEG Підтримка відео форматів: MPEG 1 Підтримка відео форматів: MPEG 2 Підтримка відео форматів: MPEG 4 Підтримка відео форматів: MPG Підтримка відео форматів: TS Підтримка відео форматів: VOB Підтримка відео форматів: VP8 Підтримка відео форматів: VP9 Підтримка відео форматів: WMV Підтримка відео форматів: WMV9 Підтримка відео форматів: XVID Підтримка форматів зображень: BMP Підтримка форматів зображень: GIF Підтримка форматів зображень: HD JPEG Підтримка форматів зображень: JPEG Підтримка форматів зображень: JPG Підтримка форматів зображень: PNG Підтримка форматів зображень: TIFF Підтримка звукових форматів: AAC Підтримка звукових форматів: ALAC Підтримка звукових форматів: APE Підтримка звукових форматів: FLAC Підтримка звукових форматів: M4A Підтримка звукових форматів: MIDI Підтримка звукових форматів: MP3 Підтримка звукових форматів: OGG Підтримка звукових форматів: WAV Підтримка звукових форматів: WMA Підтримувані інтерфейси: 2 х USB 2.0 Підтримувані інтерфейси: AV Підтримувані інтерфейси: HDMI Підтримувані інтерфейси: Optical Audio Підтримувані інтерфейси: RJ45 (LAN) Вбудований кардрідер: micro SD/TF Бездротові підключення: Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n Додаткові функції: YouTube Пульт ДУ: так Ширина: 105 мм Висота: 20 мм Глибина: 105 мм Вага: 500 г
Відгуки та питання про - Медіаплеєр iNeXT TV5 MEGOGO BOX 2 (MEGOGO BOX 2)
0.0
Всього відгуків:0
Медіаплеєр iNeXT TV5 MEGOGO BOX 2 (MEGOGO BOX 2)
[[ getCurrentDecimal('2083') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2083') ]] ₴