Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 140 (06008A7D00)
| Производитель | BOSCH |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Вес | 18 кг |
| Гарантийный срок | 24 календарный месяц |
| Высота | 815 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Длина сетевого шнура | 5 м |
| Максимальная производительность | 420 литр в час |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Классификация |
| Максимальное давление | 140 бар |
| Напряжение сети | |
| Материал корпуса насоса | |
| Длина шланга высокого давления | 8 м |
| Хранение шланга высокого давления | |
| Назначение | |
| Особенности | Колеса|Можливість забору води з ємкості|Дозатор миючого засобу|Функція автовідключення|Відсік для зберігання насадок |
Читать полностью
Сховати
Описание Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 140 (06008A7D00)
Де знайшла застосування потужна мийка високого тиску Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 140 створена для вирішення складних завдань і ліквідації таких забруднень, як жир, олія, пліснява, фарба і плями, що в'їлися. Мийка відмінно впорається з виведенням бруду на великих площах і у важкодоступних місцях. Завдяки чому мийку купують не тільки для побутового використання, а й для фермерського господарства чи клінінгових служб. Особливості та переваги Міні-мийки Bosch AdvancedAquatak 140 із забором води працюють від електромережі 220 Вт. За високу продуктивність відповідає потужний двигун на 2200 Вт. Очищення поверхні відбувається під тиском води 140 бар. Витрата води при цьому становить 420 л на годину. Характеристики: Передбачена можливість забору води з резервуару, а система подвійної фільтрації запобігатиме попаданню сміття всередину мийки; довжини шланга 8 м достатньо для мийка габаритних автомобілів; підвищити ефективність миття можна, використовуючи дозатор миючого засобу; у комплекті з мийкам високого тиску йдуть насадки для видалення різних типів забруднень; простота пересування мийки забезпечена великими колесами та висувною ручкою; добре продумана система зберігання аксесуарів та пістолету, а для шланга передбачена котушка; є функція автоматичного вимкнення мийки. Якщо вас зацікавила потужна мийка високого тиску Бош, купити миючий апарат можна в нашому інтернет-магазині.
Отзывы и вопросы о - Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 140 (06008A7D00)
0.0
Всего отзывов:0