Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 140 (06008A7D00)
| Виробник | BOSCH |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Максимальна продуктивність | 420 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Класифікація |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Напруга мережі | |
| Матеріал корпусу насоса | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Зберігання шланга високого тиску | |
| Призначення | |
| Особливості | Колеса|Можливість забору води з ємкості|Дозатор миючого засобу|Функція автовідключення|Відсік для зберігання насадок |
Читати повністю
Сховати
Опис Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 140 (06008A7D00)
Де знайшла застосування потужна мийка високого тиску Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 140 створена для вирішення складних завдань і ліквідації таких забруднень, як жир, олія, пліснява, фарба і плями, що в'їлися. Мийка відмінно впорається з виведенням бруду на великих площах і у важкодоступних місцях. Завдяки чому мийку купують не тільки для побутового використання, а й для фермерського господарства чи клінінгових служб. Особливості та переваги Міні-мийки Bosch AdvancedAquatak 140 із забором води працюють від електромережі 220 Вт. За високу продуктивність відповідає потужний двигун на 2200 Вт. Очищення поверхні відбувається під тиском води 140 бар. Витрата води при цьому становить 420 л на годину. Характеристики: Передбачена можливість забору води з резервуару, а система подвійної фільтрації запобігатиме попаданню сміття всередину мийки; довжини шланга 8 м достатньо для мийка габаритних автомобілів; підвищити ефективність миття можна, використовуючи дозатор миючого засобу; у комплекті з мийкам високого тиску йдуть насадки для видалення різних типів забруднень; простота пересування мийки забезпечена великими колесами та висувною ручкою; добре продумана система зберігання аксесуарів та пістолету, а для шланга передбачена котушка; є функція автоматичного вимкнення мийки. Якщо вас зацікавила потужна мийка високого тиску Бош, купити миючий апарат можна в нашому інтернет-магазині.
Відгуки та питання про - Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 140 (06008A7D00)
0.0
Всього відгуків:0