Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Мийка високого тиску Bosch EasyAquatak 100 Long Lance (06008A7E01)
| Виробник | BOSCH |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Максимальна продуктивність | 300 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Класифікація |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Напруга мережі | |
| Матеріал корпусу насоса | |
| Довжина шланга високого тиску | 3 м |
| Зберігання шланга високого тиску | |
| Призначення |
Читати повністю
Сховати
Опис Мийка високого тиску Bosch EasyAquatak 100 Long Lance (06008A7E01)
Можливості недорогої міні-мийки Коли необхідно змити бруд з автомобіля або інших транспортних засобів (мотоцикл, скутер, самокат, велосипед) у домашніх умовах найкращим способом буде міні-мийка Bosch EasyAquatak 100 Long Lance. Недорога мийка високого тиску стане чудовим помічником у будинку, адже з її допомогою також можна очистити будь-яку поверхню у дворі, наприклад терасу, доріжки, вікна, двері, і навіть меблі. Мийка відрізняється компактним розміром, що полегшує зберігання та транспортування, при цьому легко справляється із забрудненнями легкого та середнього ступеня. Переваги побутової мийки Бош Міні-мийка Bosch оснащена надійним електричним двигуном (1.2 кВт), який підтримує стабільну подачу води зі швидкістю 300 л/год. Максимальний тиск води сягає 100 бар. Користувач може самостійно вибрати тиск, що дозволить вимити делікатну поверхню або ліквідувати сильні забруднення залежно від поставлених завдань. Особливості мийки високого тиску: у комплекті з мийкою є віялова та роторна насадка, зручний пістолет. А також насадка, яка дозволить наносити миючий засіб; важить мийка всього 3 кг, транспортувати її можна за допомогою ручки; довжина гнучкого шлангу становить 3 м; мийка може черпати воду з ємності; надійний фільтр запобігає передчасному зносу насоса; корпус мийки виготовлений із міцного пластику, а насос із латуні, що сприяє тривалому терміну служби мийки без поломок; система повітряного охолодження не дає мийці перегріватись. Мийка високого тиску Бош, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, підходить для невеликих ділянок та негабаритної техніки або одного автомобіля. Проста та практична мийка буде справно виконувати свої завдання довгий період часу.
Відгуки та питання про - Мийка високого тиску Bosch EasyAquatak 100 Long Lance (06008A7E01)
0.0
Всього відгуків:0
Мийка високого тиску Bosch EasyAquatak 100 Long Lance (06008A7E01)
[[ getCurrentDecimal('3999') ]] ₴