Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
| Производитель | |
| Вес | 9.5 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | скляна обертова тарілка |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
[[ getCurrentDecimal('3016') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3016') ]] ₴