Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
| Виробник | |
| Вага | 9.5 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | скляна обертова тарілка |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Тип - звичайна (соло), окремостояча, об'єм - 20 літрів, тип гриля - відсутній, потужність НВЧ - 700 Вт, тип керування - механічний, автовідключення, діаметр поворотного піддону - 245 мм, підсвічування камери, таймер, піднос що обертається, Ширина - 450 мм, Глибина - 340 мм, Висота - 240 мм, вага - 9.5 кг, чорний Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окремостояча Об'єм: 20 літрів Тип гриля: відсутній Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 700 Вт Тип керування: механічний Тип відкриття дверцят: ручка Функції та спеціальні програми: розморожування Оснащення: скляна обертова тарілка Особливості: автовідключення Діаметр поворотного піддону: 245 мм Додатково: піднос що обертається Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Ширина: 450 мм Глибина: 340 мм Висота: 240 мм Вага: 9.5 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
[[ getCurrentDecimal('3016') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3016') ]] ₴