Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), Black, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDMI, 2x1W
| Производитель | ARZOPA |
| Тип покрытия экрана | глянцевий |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Колір | Black |
| Діагональ екрана | 16.1" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Контрастність | 1200:1 |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Сенсорний | ні |
| Вигнутий екран | ні |
| Безрамковий екран | ні |
| VGA | немає |
| DVI | немає |
| HDMI | mini-HDMI |
| DisplayPort | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Додаткові роз'єми | USB |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Web-камера | немає |
| AMD FreeSync | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | ні |
| Регулювання за висотою | немає |
| Можливість нахилу | є |
| VESA | немає |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 366.4 x 227.8 x 9.4 мм |
| Вага з підставкою | 0.78 кг |
| Колір рамки | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), Black, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDMI, 2x1W
0.0
Всего отзывов:0
Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), Black, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDMI, 2x1W
[[ getCurrentDecimal('9908') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9908') ]] ₴
