Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), Black, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDMI, 2x1W
| Виробник | ARZOPA |
| Тип покриття екрану | глянцевий |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Колір | Black |
| Діагональ екрана | 16.1" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Контрастність | 1200:1 |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Сенсорний | ні |
| Вигнутий екран | ні |
| Безрамковий екран | ні |
| VGA | немає |
| DVI | немає |
| HDMI | mini-HDMI |
| DisplayPort | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Додаткові роз'єми | USB |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Web-камера | немає |
| AMD FreeSync | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | ні |
| Регулювання за висотою | немає |
| Можливість нахилу | є |
| VESA | немає |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 366.4 x 227.8 x 9.4 мм |
| Вага з підставкою | 0.78 кг |
| Колір рамки | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), Black, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDMI, 2x1W
Портативний монітор ARZOPA, виготовлений із високоякісних і міцних металевих матеріалів. Монітор із вбудованою підставкою можна легко налаштувати під бажаний кут огляду. Ключові особливості портативного монітора Arzopa G1 Game (Z1RC) ● Чудовий дисплей 2,5K QHD. З роздільною здатністю 2,5K QHD при роздільній здатності 2560x1600 пікселів зображення чіткіше та індивідуальніше, пікселі непомітні. Чудово підходить для створення контенту або перегляду потокового медіа. ● ● Найкращий компаньйон для ноутбука. Розширте свій екран в офісі, вдома чи в дорозі за допомогою цього зручного компактного дисплея. Зручно розташуйте монітор ліворуч, праворуч або позаду ноутбука. Подвійні порти USB-C з кожного боку забезпечують універсальність і кращу портативність. ● ● Співпрацюйте з комфортом і спокоєм. Готові до співпраці в будь-якому місці. Працюйте разом із портативним монітором 16,1 дюйма, розробленим для легкого обміну та презентацій. ● ● Робіть роботу на ходу. Завдяки надзвичайно тонкому та легкому екрану 16 дюймів його легко брати з собою куди завгодно, навіть у подорожі та у відрядження. ● ● 16,0-дюймовий IPS-екран із роздільною здатністю 2,5K 100% sRGB Gamut. Пориньте в яскраві кольори та чіткі деталі з роздільною здатністю 2,5K на 16,0-дюймовому IPS-дисплеї. ● ● 16:10 Premium Display. Колір 8-bit+FRC забезпечує плавніші переходи відтінків та здатність відображати більше барв. ● ● Стабільніша опора, більше кутових коригувань. Ви можете легко повернути підставку, щоб відрегулювати кут екрана. Це дозволяє вам працювати чи розважатися в будь-який час і в будь-якому місці. ● ● Універсальний перегляд. Легко налаштуйте поле зору, щоб воно відповідало ідеальному куту огляду вашого ноутбука. ● ● Ультратонкий дисплей. Тонкий дизайн дає більше простору для розширених можливостей роботи з комп’ютером. Колір: Black Діагональ екрана: 16.1" Роздільна здатність: 2560 x 1600 Співвідношення сторін: 16:9 Кути огляду: 85°/85° Тип матриці: IPS Частота оновлення екрану: 144 Гц Контрастність: 1200:1 Яскравість: 250 кд/м2 Відгук матриці: 5 мс Тип покриття екрану: глянцевий Сенсорний: ні Вигнутий екран: ні Безрамковий екран: ні VGA: немає DVI: немає HDMI: mini-HDMI DisplayPort: немає Кількість USB Type-C: 2 Кількість Thunderbolt: немає Додаткові роз'єми: USB Вбудовані динаміки: 2 x 1 Вт Web-камера: немає AMD FreeSync: немає G-Sync Compatible: немає Adaptive Sync: немає Поворот на 90° (Pivot): ні Регулювання за висотою: немає Можливість нахилу: є VESA: немає Габарити без підставки (ШхВхГ): 366.4 x 227.8 x 9.4 мм Вага з підставкою: 0.78 кг Колір рамки: чорний
Відгуки та питання про - Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), Black, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDMI, 2x1W
0.0
Всього відгуків:0
Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), Black, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDMI, 2x1W
[[ getCurrentDecimal('9908') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9908') ]] ₴
