Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Монітор 27" Xiaomi Monitor A27i, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75 (ELA5345EU)
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Колір рамки | чорний |
| Колір | Black |
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Контрастність | 1000:1 |
| Відгук матриці | 6 мс |
| Сенсорний | ні |
| Вигнутий екран | ні |
| Безрамковий екран | так |
| VGA | немає |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Вбудовані динаміки | немає |
| Web-камера | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | ні |
| Регулювання за висотою | немає |
| Можливість нахилу | є |
| VESA | 75x75 |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 612x452x170 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор 27" Xiaomi Monitor A27i, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75 (ELA5345EU)
0.0
Всего отзывов:0
Монітор 27" Xiaomi Monitor A27i, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75 (ELA5345EU)
[[ getCurrentDecimal('6299') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6105') ]] ₴
