Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор 27" Xiaomi Monitor A27i, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75 (ELA5345EU)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Колір рамки | чорний |
| Колір | Black |
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Контрастність | 1000:1 |
| Відгук матриці | 6 мс |
| Сенсорний | ні |
| Вигнутий екран | ні |
| Безрамковий екран | так |
| VGA | немає |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Вбудовані динаміки | немає |
| Web-камера | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | ні |
| Регулювання за висотою | немає |
| Можливість нахилу | є |
| VESA | 75x75 |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 612x452x170 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 27" Xiaomi Monitor A27i, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75 (ELA5345EU)
Xiaomi Monitor A27i — дисплей з діагоналлю 27" та роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080). Прилад відрізняється якісним відтворенням інформації, яка надходить від комп’ютера. Модель A27i чудово підходить для роботи, геймінгу або навчання. Характеристики Xiaomi Monitor A27i ● Монітор оснащений рідкокристалічною матрицею типу IPS з кутом огляду 178°. IPS-панель забезпечує зображення високої чіткості та неймовірної деталізації. ● ● Висока частота оновлення екрана у 100 Гц дарує плавну візуалізацію без “розривів” і “заїкань” картинки. ● ● Модель A27i пропонує 16,7 млн кольорів, 8-бітну глибину кольору та 99 % охоплення шкали sRGB, що надає контенту оптимальний контраст і необхідну насиченість палітри. ● ● Заводське калібрування кольору для кожного екрана до показника ΔЕ<2 здатне занурити користувача у віртуальний світ, повний реалістично промальованих деталей та живих кольорів. ● ● Кілька вбудованих портів, включаючи HDMI 2.0 і DisplayPort 1.4, задовольняють потреби у різноманітному підключенні, дарують швидку та стабільну передачу сигналу. ● ● Технологія усунення мерехтіння і сертифікований режим придушення синього світла TÜV Low Blue Light зменшує зорове навантаження під час довгих годин роботи. ● ● Витончений дизайн корпуса з товщиною 7,5 мм у найменшій його частині має чудовий вигляд на будь-якому столі і не захаращує робочий простір. ● ● Ергономічна підставка дозволяє змінювати кут нахилу екрана в діапазоні від −5° до +15° для більш комфортної експлуатації. Отримуйте яскраві враження від перегляду, користуючись дисплеєм Xiaomi Monitor A27i. Пристрій дозволяє дивитися на екран під будь-яким кутом без спотворення зображення, а його унікальна конструкція з вузькими рамками пропонує поєднати кілька моніторів для отримання єдиної картинки неперевершеної якості на великому мультимедійному “хабі”. Колір: Black Діагональ екрана: 27" Роздільна здатність: 1920 x 1080 Співвідношення сторін: 16:9 Кути огляду: 178°/178° Тип матриці: IPS Частота оновлення екрану: 100 Гц Контрастність: 1000:1 Яскравість: 250 кд/м2 Відгук матриці: 6 мс Сенсорний: ні Вигнутий екран: ні Безрамковий екран: так VGA: немає DVI: немає HDMI: 1 DisplayPort: 1 Кількість USB Type-C: немає Кількість Thunderbolt: немає Вбудовані динаміки: немає Web-камера: немає Поворот на 90° (Pivot): ні Регулювання за висотою: немає Можливість нахилу: є VESA: 75x75 Габарити з підставкою (ШхВхГ): 612x452x170 мм Вага з підставкою: 3.6 кг Колір рамки: чорний
Відгуки та питання про - Монітор 27" Xiaomi Monitor A27i, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75 (ELA5345EU)
0.0
Всього відгуків:0
Монітор 27" Xiaomi Monitor A27i, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75 (ELA5345EU)
[[ getCurrentDecimal('6299') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6105') ]] ₴
