Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Монітор BenQ XL2540K Dark Grey (9H.LJMLB.QBE)
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | 320 кандел на кв. м |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | 12 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 170/160 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Крок між пікселами, мм | 0.28 |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 55 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 570 x 515 x 226 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 7.5 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | темно-сірий |
| Також шукають | вертикальні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор BenQ XL2540K Dark Grey (9H.LJMLB.QBE)
0.0
Всего отзывов:0
Монітор BenQ XL2540K Dark Grey (9H.LJMLB.QBE)
[[ getCurrentDecimal('19506') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('19506') ]] ₴