Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Монітор BenQ XL2540K Dark Grey (9H.LJMLB.QBE)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | 320 cd/m² |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | 12 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 170/160 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Крок між пікселами, мм | 0.28 |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 55 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 570 x 515 x 226 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 7.5 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | темно-сірий |
| Також шукають | вертикальні |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор BenQ XL2540K Dark Grey (9H.LJMLB.QBE)
24.5", TN+film, 1920 x 1080, 240 Гц, 16:9, 320 кд/м2, 1000:1, 55 Вт, 1 х DVI-D, 2 х HDMI, 2 x USB 2.0, 1 х DisplayPort, 1 х 3.5мм Mini-Jack, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 570 x 515 x 226 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 7.5 кг, темно-сірий Тип монітора: Безрамковий Тип монітора: Широкоформатний Тип монітора: Геймерський Діагональ дисплея: 24.5" Тип матриці: TN+film Роздільна здатність: 1920 x 1080 Частота оновлення екрану: 240 Гц Співвідношення сторін: 16:9 Підсвічування: LED Покриття: матове Час реакції матриці: 1мс (GtG) Яскравість: 320 кд/м2 Контрастність статична: 1000:1 Контрастність динамічна: 12 000 000:1 Кути огляду (гориз./вертик.): 170/160 Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн Крок між пікселами, мм: 0.28 Технології поліпшення зображення: Black Equalizer Технології поліпшення зображення: CrossHair Технології поліпшення зображення: Flicker Free Технології поліпшення зображення: Low Blue Light Технології синхронізації: AMD FreeSync Premium Технології синхронізації: NVIDIA G-Sync Споживана потужність в робочому режимі: 55 Вт Інтерфейси та підключення: 1 х 3.5мм Mini-Jack Інтерфейси та підключення: 1 х DisplayPort Інтерфейси та підключення: 1 х DVI-D Інтерфейси та підключення: 2 x USB 2.0 Інтерфейси та підключення: 2 х HDMI Регулювання положення: поворот монітора (Swivel) Регулювання положення: поворотний екран (Pivot) Регулювання положення: регулювання нахилу Регулювання положення: регулювання по висоті Розміри з підставкою: 570 x 515 x 226 мм VESA: 100x100 мм Вага без упаковки: 7.5 кг Вбудовані колонки: немає Особливості: USB-концентратор Особливості: гніздо для замка Kensington Колір: темно-сірий
Відгуки та питання про - Монітор BenQ XL2540K Dark Grey (9H.LJMLB.QBE)
0.0
Всього відгуків:0
Монітор BenQ XL2540K Dark Grey (9H.LJMLB.QBE)
[[ getCurrentDecimal('19506') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('19506') ]] ₴